Grupy się zapisują

Jesteśmy niesamowitą platformą do marketingu opartego na współpracy, najłatwiejszym sposobem dla Twoich członków i interesariuszy na zdobywanie nowych rynków. Jesteśmy organizacją non-profit, niedrogą i prostą.


Wyślij do nas e-mail

Sprawiedliwie przekształcamy systemy żywnościowe.

Dlatego każdego dnia wstajemy z łóżka. Jesteśmy globalną organizacją non-profit opartą na kodzie open source. Gramy uczciwie. Zawsze możesz nam zaufać.

Wiemy, że masz wielkie pomysły i chcemy pomóc. Będziemy dzielić się naszą wiedzą, sieciami i zasobami. Wiemy, że izolacja nie powoduje zmiany, więc będziemy z Tobą współpracować.


Spotkamy się tam, gdzie jesteś.

Możesz być związkiem hubów, kooperatyw spożywczych, producentów lub dystrybutorów oraz organizacji branżowej lub samorządu lokalnego.

Niezależnie od Twojej roli w lokalnym ruchu żywnościowym, jesteśmy gotowi do pomocy. Jakkolwiek zaczynasz się zastanawiać, jak wyglądałaby lub robi Open Food Network w Twojej części świata, zacznijmy rozmowę.


Sprawiamy, że ruchy żywnościowe mają większy sens.

Musisz aktywować i włączyć swoje sieci, oferujemy platformę do rozmowy i działania. Potrzebujesz prawdziwego zaangażowania. Pomożemy dotrzeć do wszystkich graczy, wszystkich interesariuszy, wszystkich sektorów.

Potrzebujesz zasobów. Wykorzystamy całe nasze doświadczenie. Potrzebujesz współpracy. Lepiej połączymy Cię z globalną siecią rówieśników.

Konto grupowe


translation missing: pl.content_configuration_pricing_table

Studium przypadku


translation missing: pl.content_configuration_case_studies

Gotowy do dyskusji?

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, co OFN może dla Ciebie zrobić:

Wyślij do nas e-mail